Search for...

Üyeliksiz Sohbet Chat

Üyeliksiz Sohbet Chat Odaları

Üyeliksiz sohbet Chat, Üye olmadan nasıl sohbet ederim? aramaları ile sitemize giriş yapan tüm dostlarımıza şükranlarımı sunarım. Üyeliksiz sohbet girişleri ile sanal alemin fenomeni haline gelen SizinMekan sitesi, kaliteli hizmetler vermeye devam edecektir. Hem Türkiye’den, hem de dünyanın bir çok ülkesinden sitemize girişler günden güne artmaktadır.

Üyelik işlemleri; Sohbet chat faaliyeti yürüten bazı sitelerin girişlerinde mecburi tutulan bir takım formalitelerdir. İsim, email, telefon numarası derken sizden bir çok bilgi isterler. İyi güzel bilgileri aldın da, bu bilgileri kötü amaçlar için kullanmayacağını, bunların bir gün bana yol, su, elektrik olarak dönmeyeceğinin garantisini verebiliyor musun? Artan ücretsiz sohbet siteleri nedeniyle, bir çok ücretli chat sitesi de tarihin karanlık sayfalarında yerini almıştır. Çünkü yapılan hizmetler hemen hemen aynıdır. Ücretsiz muhabbet etmek dururken, beni şimdi deli mi öptü de ben sana para vereyim?

Üyeliksiz Grup Sohbetleri

İki ay önce yetişkin bir insan olarak girdiğim üyeliksiz sohbet ortamından nasıl ayrılacağım konusunda endişeliydim. Oysa ben yetişkin bir insanım neden böyle bir kaygıya kapıldım, açıkçası onu da bilmiyorum. Bunun altında yatan bir çok dürtü ve neden olmalı diye düşünüyorum. Objektif olmak gerekirse, sevdiğim insanları rahatsız etmektense, kendi rahatımı feda edebilirdim. Aylar sonra tekrar kendimi üyeliksiz sohbet platformunda bulmam şaşırtıcı değil. Çünkü bu insanlara karşı daha spesifik bir saygı duyuyorum, bu insanlarla pozitif sohbetler yapabiliyorum. İlk görünüşte kötü günleri arkada bırakmaya meyilli bir sohbet ortamı, tıpkı telefonunuzla bir kaç saat oynadığınız bir meditasyon oyunu gibi geldi bana. Bazen üretkenliğim ve başarılarım hakkında üyeliksiz sohbet odalarında motivasyonumu bozacak bir kaç diyalogla karşılaştım.

Güzel kardeşim açıkçası bir sohbet ortamı sana bıkkınlık veriyorsa, bazılarının tavırları seni çileden çıkarıyorsa, o sitenin üyelikli ya da üyeliksiz olmasına bakmaksızın ayrılmak istemen son derece normal bir davranış. Ayrılmak istediğinizi nazik bir şekilde anlatarak ayrılabilirsiniz. Başkalarının sizinle temas etmesini engellemek sizin en doğal hakkınızdır diye düşünüyorum. Bir çok insanın DNA’sında başka insanları sürekli mutlu etme kodlanmıştır. Yani aman Fatma mutlu olsun da, Ahmet ağabey sana ne olursa olsun!. Yani üzülen hep ben olayım ama Fatma hiç üzülmesin, aman mutlu olsun, aman ne isterse alalım.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*