Search for...

Sohbet Odaları

SizinMekan Sohbet Odaları

Sohbet odaları’na hoşgeldiniz. Sohbet odaları esnasında Lütfen seviyeli olalım, Sitemiz Sohbet Odaları ile Alakalı OLmakla Birlikte internet dünyasında Sanal Arkadaşlık Faaliyeti gösteren SizinMekan ‘a Hoş geldiniz! Sohbet ve SizinMekan Sohbet ile Kullanıcılarına Hizmet Etmektedir. Sitemizde Bulunan Sohbet Odaları ve Blog Sayfamızdaki Videolar Sitemizde Kendi Durumunuzu Teşkil Edebileceğiniz Sayfalardan oluşmaktadır. Sitemizin Asıl Amacı Google Arama Motorundan Gelen Kullanıcılarımıza, Aradıkları Kelimeye Göre mesela “Sohbet Odaları” Hizmet Vermektir. Sitemiz Çeşitli Bedava Sohbet Odaları Sohbet Kanallarından Oluşmaktadır.

Sohbet Odaları Kuralları : Sohbet odaları’ndan en iyi sekilde faydalanmak icin altdakı Kurallara uymanız yeterlı olacaktır. Sohbet odalarini kullanmak icin uye olmaniz gerekmiyor fakat düzenli sohbet etmek isterseniz nickinizi şifrelemenizi tavsiye ediyoruz. Sohbet odalarina girerken kendinize bir rumuz “nickname” secmeniz gerek, Sectiginiz rumuz baska bir kullanici tarafindan kullaniliyorsa Rumuz Kullanimda mesaji ile karsilasacaginizi ve baska bir rumuz secmeniz gerek, Siz sohbet odalarindan ciktiktan sonra sectiginiz rumuzu baska birisinin de secip kullanabilir, bunu önlemek için rumuzu kayıt edin. Sohbet odalarindaki kisilerin de sizin gibi gercek birer insan oldugunu, Sanal ortamda oldugunuzu ve burada yapilan sohbetlerin her zaman gercek hayat boyutunda degerlendirilemeyecegini umutayın.  Baskalarinin bu odada olmasinin temel sebebinin siz ve sizin ile paylasabilecekleri dusunceler oldugunu ve bu nedenle sohbet odalarini adlarina uygun ve konu ile ilgili mesajlar yazmaniz gerekebilir. Odada yalniz olmadiginizi, sistemin rahat ve dogru islemesi icin ozel mesaj gonderebileceginizi ya da ozel oda acabileceginizi, Surekli rumuz degistirmemeniz gerektigini ya da script atarak odada ki sohbet akisini bozmamaniz gerektigini, Buyuk harf ile yazilmis yazilarin sanal ortamda bagirmayi simgeledigini ve gerekmedikce buyuk harf kullanmamayin. Unutmayın! Ekip olarak birseyi bilmenizi isteriz! Kisisel bilgilerinizi “isim,telefon numarasi,adres” gibi bilgileri henuz kim oldugundan bi haber olmadıgınız , tam anlami ile tanimadiginiz kisilerle paylasmamanizi öneririz. Lutfen sunu aklinizdan Cikarmayin , Chat ve Sohbet kavrami engellenemeyen bir iletisim aracidir ve online oldugunuz sure icerisinde kullanmis oldugunuz icerikten hicbir sekilde sorumlu tutulamiyacagimizi ve tamamen sizi ilgilendiren bir durum oldugunu bilmeniz gerekmektedir. Değerli Kullanıcılarımız Lütfen Kurallara uyalım.

Sohbet odaları hakkında bilgiler buldunuz. Bu bilgilerin yanında özel sohbet odalarımızda siz kullanıcılarımız için en güzel ortamı oluşturduk. Sohbet odaları’mız: Sohbet, Chat, Oyun, Oyuntr, Kelime, Islam ve Test. Çet odalarımız size özel sohbet odalarını oluşturmak için açılmıştır. Bu Sayfanın Hizmet Verdiği

Aramalar ; Sohbet odaları başta olmak üzere Sohbet odası – Bedava Sohbet odaları ve Canlı sohbet odaları Olarak Kullanıcılara Aranılan Kelimeye Göre hizmet Sağlamaktadır.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*